Vastaanottoaula
Vastaanottoaula
Vastaanottoaula
Vastaanottoaula
Sisäkuva
Sisäkuva
Liiketiloissa tutkimus-, hoito- sekä leikkaushuoneita
Liiketiloissa tutkimus-, hoito- sekä leikkaushuoneita
Liiketiloissa myös toimisto- ja sosiaalitilaa
Liiketiloissa myös toimisto- ja sosiaalitilaa
Hoitohuone
Hoitohuone
Tutkimushuone
Tutkimushuone
Leikkaustilaa
Leikkaustilaa
Julkisivu
Julkisivu

Myydään/sijoituskohde toimistotilat, liiketilat, työtilat, hoivatilat, muut tilat - Jyväskylä

Kirrinpolku 4, 40270 Jyväskylä #10879525

Nyt myynnissä Palokan Kirristä katutason huoneistojen osakekanta (yht. 726 osaketta), jotka oikeuttavat n. 600-neliöisen liiketilan hallintaan. Katso kohteen myyntiesite!

Liikehuoneistossa vuokralaisena on eläinlääkäriasema Kirrin Sointu (Almavet Oy), joka kuuluu tanskalaisen Vetopia-eläinklinikkakonsernin alle. Suomessa konserni tunnetaan nimellä Vireä Group. Vuokralaisen määräaikainen vuokrasopimus päättyy aikaisintaan vuoden 2034 loppuun. Keskivuokra sopimuskauden aikana on n. 11,25e / m2 / kk. Vuokranantaja ei ole hakeutunut tiloista alv-velvolliseksi. Hoitovastike 2,95e / osake.

Liikehuoneistoissa on eläinlääkäritoimintaan liittyviä tutkimus-, hoito- ja leikkaushuoneita sekä toimisto- ja sosiaalitilaa. Huoneistossa on myös aulatilat.

Järjestämme kiinteistöön tutustumisen sovittaessa, ja lisätietoja kohteesta on saatavilla kysymällä.

Lisätiedot ja näytöt:

Marko Lirkki, 050 340 2331, marko.lirkki@aveon.fi


Aveon on saanut tiedot toimeksiantajalta ja julkisista lähteistä eikä siten vastaa tietojen oikeellisuudesta.

Osoite
Kirrinpolku 4, 40270 Jyväskylä
Tilatyyppi
Toimistotilaa
604,5 m2
Liiketilaa
604,5 m2
Työtilaa
604,5 m2
Hoivatilaa
604,5 m2
Muuta tilaa
604,5 m2
Yhteensä
604,5 m2
Myyntihinta
Tarjouksien mukaan
Kiinteistö
Kiinteistöllä 179-404-71-29 sijaitseva toimisto- ja liiketilarakennus on rakennettu 1989. Kiinteistössä toimivat mm. myös 4M Suomi, Finlaude Oy, Talos Oy sekä kaksi fysioterapeuttia.
Sijainti
Sijainti Palokan Kirrissä 4-tien välittömässä läheisyydessä. Palokan ostoskeskukset n. 2 kilometrin päässä. Lähiliikenteen bussipysäkit alle 200m päässä (linjat 22, 23, ja 31)
Pysäköinti
Kiinteistön pihalla pysäköintipaikkoja työntekijöille ja asiakkaille.
Vapautuu
Heti
Kerros
1
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Katutasossa

Näkyvällä paikalla

Ota yhteyttä

Aveon Real Estate Oy

Kauppakatu 18 C 26, 40100 Jyväskylä

Marko Lirkki
Näytä puhelinnumero 050 340 2331
marko.lirkki@aveon.fi

Olemme kiinteistöliiketoiminnan asiantuntija, joka toimii yrittäjämäisesti neuvonantajana kiinteistökaupoissa, toimitilavälittämisessä sekä kiinteistökehityksessä.

Asiakkaitamme ovat kotimaiset ja ulkomaiset kiinteistönomistajat, -sijoittajat sekä tilojen käyttäjät kaikkialla Suomessa.

  http://www.aveon.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kirrinpolku 4, Jyväskylä

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT