Vuokrataan varastotilat - Tampere

Nuutisarankatu 35, A-Talo, Sarankulma, 33900 Tampere #10856789

Vuokrattavissa avara ja valoisa katutason toimitilakokonaisuus Tampereen Sarankulman teollisuus- ja liikealueella, Läntisen kehätien varrella.
 
Kiinteistössä on mahdollista yhdistää kaksi erillistilaa yhdeksi kokonaisuudeksi pohjakuvassa esitetyllä tavalla, jolloin yhdistetty tila mahdollistaa hyvin monipuoliset toiminnot yhdessä kerroksessa ja tilassa. Yhdistetty toimitila soveltuu niin varasto- ja tuotantotilaksi kuin liiketilaksi ja toimistoksi. Tilojen vapaa korkeus on varasto-/tuotantotilan puolella 7 m ja liike-/toimisto-/huoltotilan puolella 5 m. Varasto-osaan johtaa kaksi korkeaa nosto-ovea talon takapihalta. 

Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja tai sovi henkilökohtainen tutustumiskäyntisi tähän toimitilaan!

Osoite
Nuutisarankatu 35, A-Talo, 33900 Tampere
Tilatyyppi
Varastotilaa
1706 m2
Kiinteistö
Tampereen Nuutisarankatu 35
Pysäköinti
Runsaasti pysäköintitilaa kiinteistön piha-alueella.
Muuta
Tilan ominaisuudet: autolla sisään ajettava tila, avo-/kombitoimisto, varaston korkeus yli 5 m
Vapautuu
Heti vapaa
Kerros
Katutaso
Energiatehokkuusluokka
C

Katutasossa

Ota yhteyttä

Fokus Nordic | PG Warehouse Finland

Mikonkatu 7, 00100 Helsinki
Näytä puhelinnumero 09 42732519

Ville Salminen
Näytä puhelinnumero 041 547 7883

Fokus Nordic Finland Oy vuokraa toimisto-, liike-, varasto-, tuotanto- ja logistiikkatiloja Suomesta. Tarjoamme monipuolisia ja asiakkaiden toiveiden mukaisesti räätätöityjä tilaratkaisuja erikokoisille yrityksille.

  https://fokusnordictilat.fi/
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Nuutisarankatu 35, A-Talo, Tampere

 

B2B palvelut

HALLIT

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin