Vuokrataan toimistotilat - Helsinki
Lapinlahdenkatu 1, Kamppi, Helsinki #10838743
Tarjolla ainutlaatuinen mahdollisuus yhdistää toimistotilat kahdesta eri rakennuksesta: Lapinlahdenkatu 1 AB:n historiallisesta jugend-rakennuksesta ja Lapinlahdenkatu 1 C:n modernista toimistorakennuksesta. Yhdistämällä nämä tilat saat käyttöösi molempien rakennusten parhaat ominaisuudet, mikä mahdollistaa monimuotoisen ja inspiroivan toimistokulttuurin.
Jugend-rakennukseen saapuminen tapahtuu tyylikkäästä pääovesta, jossa aulapalvelu ottaa vieraat vastaan. Tarpeidenne mukainen tilajako on joustavasti toteutettavissa, ja tarjolla on kuvamallinne esimerkkinä mahdollisesta tilaratkaisusta.
Kiinteistössä on monipuoliset tukipalvelut, kuten auditorio, kuntosali, lounasravintola, saunatilat ja vuokrattavia neuvottelutiloja, jotka tukevat yrityksesi arkea. Tämä kokonaisuus sijaitsee kiinteistön toisessa kerroksessa.
Ota yhteyttä ja kysy lisää!
Tiesitkö, että tilanhakijalle palvelumme on maksuton?
www.blanctoimitilat.fi
Joonas Nuutinen
Toimitila-asiantuntija
+358 40 754 5408
joonas.nuutinen@blanckiinteisto.com
