Vuokrataan toimistotilat - Helsinki
Urho Kekkosen Katu 3-7, Kamppi, 00100 Helsinki #10880943
Kaikki keskustatoimistot eivät tarjoa samaa yhdistelmää saavutettavuutta, palveluita ja työympäristön laatua. Täällä työpäivää tukevat luonnonvalo, tehokas tilaratkaisu ja yksi Helsingin parhaista sijainneista.
Trigoran Simontornin 5. kerroksessa sijaitseva 137 m²:n toimistotila tarjoaa viihtyisän ja toimivan ympäristön noin 10-15 hengen yritykselle. Suuret ikkunat tuovat tilaan runsaasti luonnonvaloa, ja tehokas pohjaratkaisu mahdollistaa tilan hyödyntämisen monenlaisiin työskentelytapoihin.
Trigora muodostaa Kampin kauppakeskuksen yhteydessä sijaitsevan modernin toimistokokonaisuuden, jossa päivittäiset palvelut ovat kirjaimellisesti hissimatkan päässä. Lounasravintolat, kahvilat, päivittäistavarakaupat, kuntosalit ja muut keskustan palvelut ovat helposti saavutettavissa ilman siirtymiä ulos rakennuksesta.
Sijainti Kampin ytimessä tarjoaa erinomaiset yhteydet kaikkialle pääkaupunkiseudulle. Metroasema, bussiterminaali, raitiovaunupysäkit ja Helsingin päärautatieasema sijaitsevat kaikki kävelyetäisyydellä, mikä tekee toimistolle saapumisesta vaivatonta niin henkilöstölle kuin vierailijoillekin.
Arkkitehti Pekka Helinin suunnittelema Trigora tunnetaan valoisista ja laadukkaista toimitiloistaan sekä vastuullisesta kiinteistönpidosta. Kokonaisuus tarjoaa modernin työympäristön yritykselle, joka arvostaa keskustasijaintia, palveluiden läheisyyttä ja sujuvaa arkea.
Kampintorni on osa Kampin kauppakeskuksen yhteydessä sijaitsevaa toimistorakennuskokonaisuutta Trigoraa. Trigora on rakennettu 2005, toimistotilaa kolmessa tornissa on yhteensä 12 000 m2 ja kokonaisuuden on suunnitellut Pekka Helin. Torneista on suora yhteys kauppakeskukseen joten kattavat palvelut, ravintolamaailma, kaupat, julkiset kulkuvälineet ja parkkihallit välittömässä läheisyydessä.
Colliers Finland Oy
Colliers Finland Oy
Helena Koivu
Senior Leasing Manager
Näytä puhelinnumero
+358447381240
