Vuokrataan tuotantotilat - Naantali

Prosessikatu 8, Luolala, 21100 Naantali #10876840

Hallitilaa

Osoite
Prosessikatu 8, 21100 Naantali
Tilatyyppi
Tuotantotilaa
71 m2
Kiinteistö
Uudiskohde Naantalin Sataman lähellä

Naantalin sataman läheisyydessä, Luolalan yritysalueella on nyt tarjolla vuokrattavaksi melkein uutta hallitilaa. Kesällä 2025 valmistuneessa kiinteistössä on vapautumassa yksi hallitila. Valmiiseen tilaan voidaan toteuttaa muutostöitä tarpeen mukaan. Toteutettavissa on esim. parvirakenne, minikeittiö, toimistotilaa, lisää pistorasioita, vesipisteitä, jne. Vapaa korkeus hallissa 5,6 m.

Tähän tilaan on toteutettu hallitilan ja wc:n lisäksi toimistohuone edellisen vuokralaisen toimesta, jonka viimeistely on kesken. Se voidaan viimeistellä seuraavaa vuokralaista varten.

Piha-alue on asvaltoitu.

Jokaisessa lohkossa on valmiina:

oma sähkö- ja vesimittari

lattiakaivot

nosto-ovi 4 m x 4,6 m

wc



Lähtökohtainen vuokrataso perusvarustelutasolla on 675 ,-/kk + alv + sähkö ja vesi mittarilukeman perusteella.

Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen omaan tilaansa.

Pihanhuollosta (lumenauraus, hiekoitus, hiekanpoisto) veloitetaan toteutuneen mukaan talvikauden päätteeksi jyvitettynä kunkin vuokralaisen tilakoko huomioon ottaen.

Olisiko tässä yrityksenne uusi tukikohta?

Ota yhteyttä ja aletaan suunnittelemaan tarpeitanne vastaavaa toimitilaa!
Vapautuu
Kysy
Kerros
1. /katutaso
Ota yhteyttä

Logistila Oy

Tuureporinkatu 6, 20100 TURKU

Stina Lindroos
Näytä puhelinnumero 044 972 9468

  http://www.logistila.fi/
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Prosessikatu 8, Naantali

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT