Vuokrataan toimistotilat - Helsinki
Urho Kekkosen Katu 3-7, Kamppi, 00100 Helsinki #10872311
Hulppea 1099 m2 toimisto omalla lasitetulla parvekkeella sekä sisäpihan terassilla. Parvekkeelta on upea urbaani näkymä Tennispalatsinaukiolle, jossa voit hostata firman sisäisiä juhlia sekä asiakastilaisuuksia! Tila sijaitsee Kampin kauppakeskuksen yhteydessä olevien toimistotornien 3. kerroksessa ja yrityksen toiminnot on helppo jakaa tilan eri osiin ja eri kerroksiin.
Kampintornin kuudennen kerroksen avokonttori tarjoaa tehokkaan työympäristön. Avotilaa täydentää pari työhuonetta ja neuvottelutila, taukotila sekä omat wc-tilat. Sujuvan päivän takaavat heti alakerrasta löytyvät kauppakeskuksen palvelut.
Tästä toimistorakennuskokonaisuus Trigorasta on suora kulkuyhteys Kampin kauppakeskukseen, joten kaikki kauppakeskuksen päivittäistavara- ja ravintolatarjonnat ovat käytössäsi kulkematta ulkokautta. Lähistöllä on myös lukuisa parkkihalleja, joten sinä ja vieraasi löydätte takuulla vapaan parkkiruudun. Trigoran toimistorakennuskokonaisuus on rakennettu 2005 ja se on Pekka Helinin suunnittelema. Kokonaisuudessaan toimistorakennuskompleksista löytyy toimistoalaa 12 000 m2.
Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.
Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!
Croisette Real Estate Partner
Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero
+358 400 585 857
Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero
+358400585857
