Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Hermannin rantatie 2, Kalasatama, 00580 Helsinki #10872259

Vuokrattavana toimistotila erinomaisella sijainnilla Helsingin Kalasatamassa. Toimitila koostuu avarasta avotilasta, keittiöstä sekä wc-tiloista, tarjoten toimivat puitteet monenlaiseen työskentelyyn.

Helsingin Yrittäjätalo on moderni usean käyttäjän toimistokiinteistö erinomaisella sijainnilla keskustan läheisyydessä, aivan Kalasataman metroaseman vastapäätä.

Tiloihin on toteutettu perusteellinen modernisointi, jossa on panostettu muun muassa laadukkaaseen talotekniikkaan, tehokkaaseen ilmanvaihtoon ja jäähdytykseen sekä nykyaikaisiin valaistusratkaisuihin. Tilat suunnitellaan ja rakennetaan käyttäjien tarpeet huomioiden, mahdollistaen joustavat ja toimivat ratkaisut eri kokoisille yrityksille. Rakennuksen runkorakenne mahdollistaa tehokkaasti erikokoisten työ- ja neuvottelutilojen toteuttamisen.

Toimitiloista löytyy myös näyttäviä yksityiskohtia, kuten talon ainoa kahden kerroksen korkuinen aulatila sekä tyylikäs kaareva lasikulma, jotka luovat tiloihin ainutlaatuista ilmettä ja edustavuutta.

Läheiset palvelut tukevat sujuvaa työarkea: kattavat ravintola- ja neuvottelupalvelut ovat helposti saatavilla Rantatie Business Parkissa, Lindström Talossa sekä Kalasataman Kummelissa.

Lisätietoja 020 7290 710 ja lisää kohteita premises.fi

Kohteella ei ole lain edellyttämää energiatodistusta tai sen energialuokka ei ole tiedossa.Kerros: 6

Osoite
Hermannin rantatie 2, 00580 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
217 m2
Kulkuyhteydet
Kalasataman metroasema n. 100 m.
Sörnäisten metroasema n. 1 km.
Ota yhteyttä

CRE PREMISES

Puh. Näytä puhelinnumero 020 7290 710

Vantaankoskentie 14
01670 VANTAA

  http://www.premises.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Hermannin rantatie 2, Helsinki

 

B2B palvelut

HALLIT

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin