Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Kansakoulukuja 1, Kamppi, 00100 Helsinki #10872062

Tämän punatiilisen arvokohteen ovat suunnitelleet arkkitehdit Jussi ja Toivo Paatela. kiinteistö on tyylikäs seitsenkerroksinen talo, joka on valmistunut vuonna 1929 alun perin asuinkäyttöön.
Keskeinen sijainti, erinomaiset julkiset yhteydet sekä sujuva pysäköinti Forumin parkkihallissa, josta pääset vaikka kuivin jaloin toimistolle. Kohteessa on juuri valmistunut remontti ja upea palveltu aula toivottaa vieraat tervettuleiksi. Talon yleistilat ovat tyylikkäät ja talon käyttäjät voivat vuokrata lisä neuvottelutiloja käyttöönsä.

Talon palveluihin kuuluvat mm. aulapalvelu, runsaat erilaiset vuokrattavat neuvottelutilat, sosiaali- ja liikuntatilat ja ravintola. Lisäksi aivan vieressä sijaitsevan Kampin keskuksen lukuisat lounasmahdollisuudet ja monipuoliset palvelut ovat vain kivenheiton päässä.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä!

Osoite
Kansakoulukuja 1, 00100 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
444 m2
Sijainti
Kansakoulukuja 1 /Fredrikinkatu 57 sijaitsee Annantalon ja Kampintorin kupeessa.
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
1929
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Ota yhteyttä

Croisette Real Estate Partner

Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero +358 400 585 857

Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero +358400585857

  https://www.croisette.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kansakoulukuja 1, Helsinki

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT