Kohteesta ei kuvia

Vuokrataan toimistotilat - Nurmijärvi

Viirintie 8, Klaukkala, 01800 Nurmijärvi #10870631

Toimisto-/liiketilaa Klaukkalan keskustassa.

Tämä 136 m² tila soveltuu sekä liiketilaksi että toimistoksi. Ei sovellu ravintola- tai kahvilatoimintaan. This premise is not suitable for a restaurant or cafeteria.

Osoite
Viirintie 8, 01800 Nurmijärvi
Tilatyyppi
Toimistotilaa
136 m2
Kiinteistö
Viirintie 8 on toimitilakiinteistö Klaukkalan keskustassa, Nurmijärvellä. Kiinteistössä toimii ankkurivuokralaisena Tokmanni, ja tien toisella puolella sijaitsee kauppakeskus Viiri. Tilat sijaitsevat toisessa kerroksessa ja soveltuvat toimisto- tai liiketilakäyttöön.
Sijainti
Klaukkala
Palvelut
Kauppakeskus Viiri sijaitsee tien toisella puolella, ja lähialueella on monipuolisia palveluita. Kiinteistön pihassa on runsaasti pysäköintitilaa.
Kulkuyhteydet
Kiinteistö sijaitsee Klaukkalan keskustassa hyvien tieyhteyksien varrella. Klaukkalantie kulkee kiinteistön tuntumassa, ja Kehä III:lle on lyhyt ajomatka.
Muuta
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Vapautuu
heti
Kerros
2

Hissi

Ota yhteyttä

Bureau Real Estate Finland Oy

Lars Sonckin kaari 10, 02600 Espoo
Näytä puhelinnumero 044 723 4700

Bureau Toimitilat
Näytä puhelinnumero 044 723 4700

Kysy lisää numerosta Näytä puhelinnumero 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

  https://www.bref.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Viirintie 8, Nurmijärvi

 

B2B palvelut

HALLIT

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin