Vuokrataan tuotantotilat - Helsinki

Särkiniementie 5, Lauttasaari, 00210 Helsinki #10869729

Tuotanto-/varastotilaa Helsingin Vattuniemessä.

Tämä 350 m² toimitila sijaitsee kiinteistön 1. kerroksessa. Tila on valoisa läpitalon huoneisto, joka soveltuu varastoinnin ja tuotannollisen toiminnan lisäksi myös toimistokäyttöön. Tila on pääosin avonainen, ja siihen kuuluvat omat wc-tilat. Tilaan on yhteys lastauslaiturilta.

Osoite
Särkiniementie 5, 00210 Helsinki
Tilatyyppi
Tuotantotilaa
350 m2
Kiinteistö
Särkiniementie 5 on viisikerroksinen pienteollisuustalo Helsingin Lauttasaaressa, arvostetulla alueella lähellä merta. Tilat soveltuvat toimisto-, tuotanto- ja varastokäyttöön, ja ylimmistä kerroksista avautuvat merinäköalat. Kiinteistössä toimii monipuolinen kirjo erikokoisia yrityksiä.
Sijainti
Lauttasaari
Palvelut
Kiinteistössä on intialainen lounasravintola, sosiaalitilat suihkuineen, tavarahissi lastauslaiturilta kaikkiin kerroksiin sekä piha-autopaikat. Lisäksi Särkiniementien varrella on maksuttomia pysäköintipaikkoja. Lauttasaaren lukuisat lounasravintolat, kaupat ja kioskit lähellä.
Kulkuyhteydet
Lauttasaari on hyvin saavutettavissa sekä julkisilla kulkuneuvoilla että autolla. Länsimetron Lauttasaaren asema on kävelyetäisyydellä, ja bussiyhteydet Helsingin keskustaan ovat kattavat.
Muuta
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Vapautuu
heti
Kerros
1

Hissi

Lastauslaituri

Ota yhteyttä

Bureau Real Estate Finland Oy

Lars Sonckin kaari 10, 02600 Espoo
Näytä puhelinnumero 044 723 4700

Bureau Toimitilat
Näytä puhelinnumero 044 723 4700

Kysy lisää numerosta Näytä puhelinnumero 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

  https://www.bref.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Särkiniementie 5, Helsinki

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT