Vuokrataan toimistotilat - Tampere

Hämeenkatu 5 A, Keskusta, 33100 Tampere #10865350

Työhuone Hämeenkadulla

Osoite
Hämeenkatu 5 A, 33100 Tampere
Tilatyyppi
Toimistotilaa
10 m2
Kiinteistö
Vuokrataan työhuone 10 m2 Tampereen parhaalta kadulta – Hämeenkadulta. Sijainti on erinomainen keskustan itäpuolella, Stockmann ja rautatieasema ovat aivan naapurissa!

Talossa on hissi- ja putkiremontti juuri tehty, joten huoletonta työskentelyä tiedossa. Itse toimitila on remontoitu vuonna 2020. Kohteessa on neljä huonetta, joista vapaana 10 neliön tila. Huoneessa on oma vesipiste. Huoneilla on yhteinen aula, jossa on kaksi WC-tilaa. Sopii vaikka hierojalle, kosmetologille jne.

Kuukausivuokra 10 neliön tilassa on 300 euroa. Vuokra sisältää sähkön, veden ja yhteisten tilojen käyttöoikeuden. Vuokraan ei lisätä alvia.

Pysäköintimahdollisuuksia on P-Hämpissä, Stockmannin parkissa sekä rautatieaseman pysäköintihallissa. Myös kadunvarsipysäköintipaikkoja on alueella runsaasti. Julkisilla toimitilaan tulee helposti, ratikkapysäkki on oven vieressä, rautatieasema 100 metrin päässä ja linja-autoasemakin kävelymatkan päässä.

Vapautuu 1.7.2026.
Vapautuu
Kysy
Kerros
6.
Ota yhteyttä

Logistila Oy

Kalevan puistotie 22 LT 4, 33500 Tampere

Ulla Lyytinen
Näytä puhelinnumero 040 776 0538

  http://www.logistila.fi/
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Hämeenkatu 5 A, Tampere

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT