Vuokrataan liiketilat, varastotilat - Helsinki

Lirokuja 4, Kontula, 00940 Helsinki #10858839

Kontulassa on vapautumassa ensimmäisen kerroksen 571 m²:n kokoinen toimitila, joka soveltuu erinomaisesti tuotanto-, varasto- tai toimistokäyttöön.

Osoite
Lirokuja 4, 00940 Helsinki
Tilatyyppi
Liiketilaa
570 m2
Varastotilaa
570 m2
Yhteensä
570 m2
Kiinteistö
Tila on käytännöllinen ja helposti muunneltavissa eri tarpeisiin. Tavarakuljetuksia varten käytössä on lastauslaituri, joka sujuvoittaa logistiikkaa ja arjen toimintaa.


Kellarikerroksessa sijaitsee tilava lämmitetty autohalli työntekijöiden ja yritysten käyttöön, mikä tuo merkittävää lisämukavuutta erityisesti ympärivuotisessa toiminnassa.

Kiinteistö on hyvin hoidettu ja tarjoaa toimivan ympäristön pitkäaikaiseen yritystoimintaan. Sijainti erinomaisten liikenneyhteyksien varrella, aivan Kehä I:n läheisyydessä, takaa sujuvan saavutettavuuden niin henkilökunnalle kuin asiakkaille.
Vapautuu
Heti
Ota yhteyttä

Arvo Premises Oy

Joakim Kukkonen
Osakas, Toimitilavälittäjä
Näytä puhelinnumero 040 555 8106

Joni Männikkö
Osakas, Kiinteistönvälittäjä, LKV,
Näytä puhelinnumero 0445636441

  http://www.arvotilat.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Lirokuja 4, Helsinki

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT