Vuokrataan tuotantotilat, varastotilat, työtilat - Raisio
Pursikatu 11, Kaanaa, 21120 Raisio #10854280
Vuokrataan monikäyttöistä hallitilaa Raisiosta 300 m² tai 600 m².
Laadukas ja hyvin lämpöeristettyä hallitilaa erinomaisella sijainnilla Raisiossa. Tila on siisti, uudehko ja suunniteltu vastaamaan nykyaikaisen yritystoiminnan tarpeita. Tilat sijaitsevat lähellä Turun telakkaan.
Kohde on joustavasti jaettavissa 300 m2 tiloihin ja varusteltavissa käyttäjän mukaan. Halli soveltuu erinomaisesti tuotantoon, varastointiin tai työtilaksi.
Varustelu: Valmiina löytyy toimisto-/taukotila, jonka yhteydessä on wc. Sosiaali- ja toimistotiloja on mahdollista laajentaa tai rakentaa lisää vuokralaisen tarpeiden mukaan.
Tekniset tiedot ja varustus:
Halli on teknisesti korkeatasoinen ja mahdollistaa raskaammankin kaluston käsittelyn. Lattiassa on hyvä kantavuus. Hallin vapaa sisäkorkeus on noin 6 metriä. Nosto-ovien korkeus 4,5 m ja leveys 4 m. Lisäksi hallissa on erillinen käyntiovi helpottaa kulkua.
LVI & Tekniikka: Energiatehokas ilmalämpöpumppu, lattiakaivo, huippuimuri sekä kulutukseen perustuva sähkö ja vesi.
Piha: Asfaltoitu piha-alue suoraan tilojen edessä. Kiinteistössä on kattava kameravalvonta.
Vuokra: 6,50 € / m² / kk + alv. Sähkö ja vesi laskutetaan kulutuksen mukaan.
Tila vapautuu 1.2.2026.
RHG Real Estate
Hämeenkatu 2 B20, 20500 Turku
Juho Viljanen
LKV
Näytä puhelinnumero
040 741 7522
