Vuokrataan toimistotilat - Espoo
Säterinkatu 6, Leppävaara, 2600 Espoo #10852508
Vuokrataan ylimmän kerroksen 444 m² toimistotila Säteri Business Parkista, Espoon Leppävaarasta. Tämä korkea toimitila viimeistellään tulevan käyttäjän toiveiden mukaan. Asiakas voi vaikuttaa mm. lattian ja keittiön ilmeeseen ja materiaaleihin.
Säteri Business Park koostuu kahdesta toimistotalosta, Linnoituksesta ja Säteristä, sekä maanalaisesta parkkihallista. Tilat ovat joustavia ja soveltuvat yhdelle tai useammalle yritykselle. Osassa toimistoja on parveke ja näkymä atrium- aulaan.
Palveluihin kuuluu mm. aulapalvelu, lounasravintola, kampaamo, kuntosali saunoineen, terassialueet sekä kokous- ja tapahtumatilat jopa 100 hengelle. Molempien rakennusten aula- ja loungetilat tarjoavat inspiroivia työskentelytiloja.
Sijainti on erinomainen Kehä I:n ja Leppävaaran juna-aseman lähellä. Julkiset yhteydet ovat erinomaiset, ja Pikaratikka 15:n Alberganesplanadin pysäkki sijaitsee aivan kiinteistön vieressä.
Kysy lisätietoja tai sovitaan käynti kohteelle jo tänään!
Hausala Oy
Erkkilänkatu 11, 33100 Tampere
Näytä puhelinnumero
050 472 7077
Mika Savikko
Näytä puhelinnumero
050 472 7077
Mikko Ranta
Näytä puhelinnumero
050 360 6500
