Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Runeberginkatu 5, 00100 Helsinki #10851523

Tarjolla moderni ja monipuolinen monitilatoimisto Helsingin Kampissa. Tämä toimisto tarjoaa erinomaiset puitteet niin pienille kuin suurillekin yrityksille. Toimisto on suunniteltu tukemaan erilaisia työskentelytapoja ja -tarpeita, ja se sisältää muun muassa: Toimistokerroksista on hissiyhteys autohalliin. Pyöräilijöille pyöräparkit ja suihkutilat. Kiinteistössä on jäähdytys puhallinkonvektoreilla.

Kiinteistössä on tehty julkisivun ja yleisten tilojen kunnostustöitä kunnioittaen talon henkeä ja arkkitehtuuria.

Autotalokorttelin Runskivuori-toimistotalo sijaitsee näyttävällä paikalla Kampissa. Runskivuori on valmistunut perinteikkääseen Autotalokortteliin vuonna 1958. Rakennuksessa on 12 kerrosta ja kolme maanalaista kerrosta. Autotalokortteli on käynyt läpi perusteellisen peruskorjauksen ja parannushankkeen, jossa tiloja on avarrettu ja tehty niistä käyttäjilleen avoimempia.

Yksityisautoille on maanalaista pysäköintitilaa korttelin omassa autohallissa. Toimistokerroksista on hissiyhteys autohalliin. Pyöräilijöille pyöräparkit ja suihkutilat. Kiinteistössä on jäähdytys puhallinkonvektoreilla. Runskivuoren katutasossa on monipuolista liiketilaa. Ylemmissä kerroksissa on toimistotilaa ja neuvottelutiloja. Talossa on kahvila ja mahdollisuus mm. catering-palveluihin.

Osoite
Runeberginkatu 5, 00100 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
209 m2
Kulkuyhteydet
Sijainti Kampin bussiterminaalin ja metroaseman vieressä. Kohteeseen on erinomaiset julkiset kulkuyhteydet metrolla, raitiovaunulla ja busseilla.
Metroasema 200 m
Raitiovaunupysäkki 100 m
Bussipysäkki 100 m
Juna-asema 700 m
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
1958
Ota yhteyttä

Cushman&Wakefield

Toimistovuokraus
Näytä puhelinnumero +358108368400

Pyydä lisätietoa

Kohteesta Runeberginkatu 5, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin