Vuokrataan toimistotilat - Espoo

Vaisalantie 2, 02130 Espoo #10850534

Vuokrataan näyttävä 1.-2. kerroksen toimistokokonaisuus, joka on yhdistetty sisäportaikolla. Toimistolla on myös oma iso terassi. Kampus sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien päässä Länsimetron, Pikaratikan ja Kehä I:n varrella. Kiinteistössä on myös runsaasti pysäköintitilaa parkkihallissa ja ulkona.

Innopoli 3 A-talo sijaitsee luonnonkauniin Lintulahden läheisyydessä näkyvällä sijainnilla.

Innopoli 3 on rakennettu upealle paikalle Kehä I:n varrelle Espoon Otaniemeen. Paikka sijaitsee Pohjois-Euroopan suurimman teknologiakeskittymän välittömässä vaikutuspiirissä. Innopoli 3:n tekijät ovat alansa huipputaitajia ja laatu näkyy myös rakennuksen materiaali-valinnoissa, yksityiskohdissa sekä luonnollisesti myös toimivuudessa ja palveluissa. Palvelut: aula-, ravintola-, toimisto-, tietoliikenne-, turvallisuus- ja hyvinvointipalvelut sekä neuvottelu- ja edustustilat. Pysäköintipaikkoja pihalla, autokannella sekä pysäköintihallissa.

Osoite
Vaisalantie 2, 02130 Espoo
Tilatyyppi
Toimistotilaa
1380 m2
Kulkuyhteydet
Bussipysäkit Kehä I:llä kiinteistön edessä. Metroasemalle 300 m, bussipysäkille alle 100 m, juna-asemalle 5,2 km, lentokentälle 22,2 km.
Vapautuu
Kysy
Ota yhteyttä

Cushman&Wakefield

Toimistovuokraus
Näytä puhelinnumero +358108368400

Pyydä lisätietoa

Kohteesta Vaisalantie 2, Espoo

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin