Vuokrataan toimistotilat - Tampere

Aurinkokuja 5 A, Teivo, 33420 Tampere #10848320

Siistiä toimistotilaa Teivon yrityspuistosta! Heti vapaana yksi siisti toimistohuone 30m2 sisääntulokerrokessa.

Vuokralaisten käytössä siistit yhteistilat, aula, vessat, suihku, keittiö, neuvotteluhuone ja parveke. Siisti asfaltoitu ja aidattu piha. Vuokraan sisältyy yksi kylmäpaikka autolle, muuten autopaikoitus neuvoteltavissa. Kiinteistössä on kameravalvonta.

Vuokra on 15€/m2 alv 0%. Vuokraan lisätään arvonlisävero. Vuokra sisältää kohtuullisen sähkön ja veden kulutuksen. Lämmitys sisältyy vuokraan. Vuokraan kuuluu yleisten tilojen viikkosiivous.

Onko tässä tarpeiisi sopivaa toimitilaa? Ota yhteyttä välittäjään Väinö Kähkönen, 050 389 6811 tai vaino.kahkonen@op.fi

Osoite
Aurinkokuja 5 A, 33420 Tampere
Tilatyyppi
Toimistotilaa
30 m2
Tilajako
Jaettavissa
Tila on jaettavissa. Yksi vapaa huone, 30m2. sisääntulokerroksessa.
Vuokra
450.00
Kiinteistö
Kohteelle ei lain mukaan tarvitse hankkia energiatodistusta
Muuta
Rakennus valmistunut vuonna 2003. Vapaana vuokrattavaksi yksi toimistohuone 30m2. Vuokrankorotusperuste: elinkustannusindeksi, vuosittain. Vakuus on 2kk vuokran suuruinen.
Muut tilat:
Yhteiskäyttötilat: Keittiö, vessat/sosiaalitilat, aula ja neuvotteluhuone (sopimuksen mukaan).
Vapautuu
Heti
Huoneiden lukumäärä
1

Jaettavissa

Ota yhteyttä

OP Koti Pirkanmaa Oy LKV

Toimitilat
Hämeenkatu 12
33100 TAMPERE

Väinö Kähkönen
Vuokravälittäjä, toimitilavälittäjä, LKV, KiLAT
Näytä puhelinnumero +358 50 389 6811

Pyydä lisätietoa

Kohteesta Aurinkokuja 5 A, Tampere

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!