mainoskuva
mainoskuva

Vuokrataan liiketilat - Jyväskylä

Ahjokatu 12, 40320 Jyväskylä #10840514

Katutason liiketilaa Jyväskylän Seppälästä

Osoite
Ahjokatu 12, 40320 Jyväskylä
Tilatyyppi
Liiketilaa
540 m2
Pysäköinti
Pihassa
Muuta
Vuokrattavana korkea ja avara liiketila näkyvällä sijainnilla Jyväskylässä

Vuokrattavana noin 540 m² kokoinen liiketila Ahjokadulla. Tilassa on vaihteleva huonekorkeus 4–6 metriä ja selkeä avara pohjaratkaisu. Suuri kaksiosainen ulko-ovi, johon on rakennettu erillinen käyntiovi, mahdollistaa joustavan sisäänkäynnin ja tavarankuljetuksen.

Sijainti tarjoaa erinomaisen näkyvyyden vilkkaalle Seppäläntielle, mikä tukee liiketoimintaa ja asiakasvirran tavoittamista. Kohde sopii erityisen hyvin liikunta- tai urheilukäyttöön, kuten nyrkkeily- tai crossfit-saliksi. Samassa rakennuksessa toimivat muun muassa Liikku-kuntosali ja Jyväskylän Parkour Akatemia, jotka tuovat alueelle valmiin asiakasvirran.

Kiinteistöllä on oma pysäköintialue, joka helpottaa asiointia ja asiakasliikennettä. Tilan käyttötarkoitus on joustavasti muokattavissa vuokralaisen tarpeiden mukaan.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!eton!
Vapautuu
Kysy
Kerros
1
Ota yhteyttä

Tuloskiinteistöt Oy

Finlaysoninkatu 4, 33210 Tampere
Näytä puhelinnumero 050 502 4639

Sanna Eerilä-Vänni
Director, Partner
Näytä puhelinnumero +358 50 5024639

Tara Särkinen
Commercial Real Estate Advisor
Näytä puhelinnumero +358443187720

  http://www.tuloskiinteistot.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Ahjokatu 12, Jyväskylä

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!