Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Kaikukatu 4, Kallio, 00530 Helsinki #10838284

Elannon Leipätehdas rakennettiin 1923 ja laajennettiin 1955. Ennen nykyistä suurleipomoa korttelissa oli 1907 valmistunut leipomo, jota purettiin suurleipomon tieltä. Nykyään Leipätehtaalla on ainutlaatuisia korkeita loft-tiloja ja tehdasilmapiiriä valaisee suuret ikkunat. Leipätehdas sijaitsee Elannon korttelin sisäpihalla Helsingin Sörnäisissä. Talo ja koko kortteli huokuu vanhan Helsingin tunnelmaa. Meno on kuitenkin vilkasta ja nuorekasta. Täältä on moni luova toimija löytänyt kotinsa.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen vuokraus@croisette.fi tai soita numeroon +358 4 00585857.

Osoite
Kaikukatu 4, 00530 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
483 m2
Sijainti
Leipätehdas sijoittuu Elannon korttelin sisäpihalla Helsingin Sörnäisissä. Alue on vanhaa teollisuusaluetta, joka on ajan saatossa muuttunut ja kehittynyt toimisto- ja asuinalueeksi.
Vapautuu
Kysy
Ota yhteyttä

Croisette Real Estate Partner

Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero +358 400 585 857

Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero +358400585857

  https://www.croisette.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kaikukatu 4, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin