Kohteesta ei kuvia

Vuokrataan tuotantotilat - Jyväskylä

Vesangantie 1, Savela, 40700 Jyväskylä #10835958

Tuotantotilaa Jyväskylän Rautpohjassa.

Vuokrattavana korkea tuotantotila, joka soveltuu hyvin esimerkiksi kaluston säilytykseen ja huoltoon tai jopa pesulatoimintaan. Tilassa on nosto-ovi ja läpiajettavuus on mahdollista toteuttaa. Maksimikorkeus on noin 9 metriä. Kiinteistöstä on vuokrattavissa myös toimisto- ja sosiaalitiloja.

Vuokrattavaa tilaa on yhteensä 11435 m². Tila sisältää toimisto-, tuotanto- ja varastotiloja, jotka ovat jaettavissa eri kokonaisuuksiin. Pienimmät vuokrattavat tuotanto- ja/tai varastotilat ovat kooltaan 1000 m². Tiloissa ei ole lastauslaitureita. Varastotiloissa on merkittävästi nostinkapasiteettia ja pääosin jäähdytys. Tilojen korkeus vaihtelee, maksimikorkeus on 10 metriä.

Vesangantie 1 sijaitsee Jyväskylän Rautpohjan alueella. Alue sijaitsee lyhyen ajomatkan päässä Jyväskylän keskustasta. Lähellä on päivittäistavarakauppa ja lounasravintoloita.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Osoite
Vesangantie 1, 40700 Jyväskylä
Tilatyyppi
Tuotantotilaa
1768 m2
Palvelut
Lähellä päivittäistavarakauppaa ja lounasravintoloita. Lyhyt ajomatka Jyväskylän keskustaan.
Vapautuu
Kysy
Kerros
1
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Ota yhteyttä

Bureau Real Estate Finland Oy

Lars Sonckin kaari 16, 02600 Espoo
Näytä puhelinnumero 0447234700

Bureau Real Estate Finland Oy

  https://www.bref.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Vesangantie 1, Jyväskylä

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!