Vuokrataan liiketilat - Raisio
Kuninkaanväylä 35b, 20320 Raisio #10834302
VUOKRATTAVANA LIIKETILAA RAISIOSTA
Vuonna 2021 valmistunut 188m² moderni liiketila
Tilakokonaisuus muodostuu kahdesta erillisestä nosto-ovesta sekä käyntiovesta, jotka helpottavat Lisäksi vielä hyvät toimisto- ja sosiaalitilat henkilökuntaa varten, paikan rengasvarastolle sekä pesuhallin. Osittain aidattu piha-alue kattaa autopaikkoja n. 60 autolle.
Tila soveltuu moneen muuhunkin toimintaan
Tilaisuus hankkia tilava liiketila Raision Kuninkaanväylältä. Tämä 894 neliömetrin kokoinen tila sijaitsee katutasossa ja tarjoaa erinomaiset puitteet monenlaiseen liiketoimintaan.
Sijainti on ihanteellinen, sillä se on lähellä kaupungin keskustaa ja hyvien kulkuyhteyksien varrella. Raisio tunnetaan vireästä kaupallisesta toiminnastaan, mikä tekee tästä tilasta houkuttelevan vaihtoehdon yritykselle, joka etsii näkyvyyttä ja helppoa saavutettavuutta.
Tilan avaruus mahdollistaa joustavan käytön ja muunneltavuuden, joten se sopii monenlaisiin tarpeisiin. Yksikerroksinen rakennus tekee tilasta helposti saavutettavan ja käytännöllisen.
Tartu tilaisuuteen ja tule tutustumaan tähän monipuoliseen liiketilaan, joka tarjoaa loistavat mahdollisuudet yrityksesi kasvulle ja menestykselle.
Heti vapaa
Palvelumme on maksuton ja etsimme juuri Teille sopivan tilan laajasta tilavalikoimastamme.
Tiedustelut ja esittelyt Jouko Reijonen 0400 570098 jouko.reijonen@tsvv.fi
