Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Kansakoulukuja 1, Kamppi, 00100 Helsinki #10831236

Tämän punatiilisen arvokohteen ovat suunnitelleet arkkitehdit Jussi ja Toivo Paatela. Tyylikäs seitsenkerroksinen talo on valmistunut vuonna 1929 alun perin asuinkäyttöön. Nykyään kohteessa on monipuolista pääkonttoritason toimitilaa. Keskeinen sijainti, erinomaiset julkiset yhteydet sekä sujuva pysäköinti Forumin parkkihallissa, josta pääset vaikka kuivin jaloin toimistolle. Kohteessa on juuri valmistunut remontti ja upea aulatila ottaa vastaan tulijat. Talon yleistilat ovat tyylikkäät ja talon käyttäjät voivat vuokrata neuvottelutiloja käyttöönsä. Talon palveluihin kuuluvat mm. aulapalvelu, neuvottelutilat, sosiaali- ja liikuntatilat ja ravintola. Lisäksi aivan vieressä sijaitsevan Kampin keskuksen lukuisat lounasmahdollisuudet ja monipuoliset palvelut ovat vain kivenheiton päässä.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.

Osoite
Kansakoulukuja 1, 00100 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
272 m2
Pohjapiirros
Sijainti
Kansakoulukuja 1 / Fredrikinkatu 57 sijaitsee Annantalon ja Kampintorin kupeessa.
Vapautuu
Vapaa
Kerros
5
Ota yhteyttä

Croisette Real Estate Partner

Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero +358 400 585 857

Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero +358400585857

  https://www.croisette.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kansakoulukuja 1, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin