Vuokrataan liiketilat - Espoo
Piispansilta 11, Matinkylä, 02230 Espoo #10831171
Kauppakeskus Iso Omena sijaitsee kehittyvässä Espoon Matinkylässä. Isossa Omenassa valtava määrä muodin, sisustuksen, vapaa-ajan erikoisliikettä, erinomainen päivittäistavarakaupan tarjonta ja monipuolinen valikoima yksityisiä sekä julkisia palveluita.
Kolmannessa kerroksessa sijaitsee Espoon kaupungin 6 000 neliömetrin Palvelutori, joka yhdistää modernin kirjaston ja terveyskeskuksen samaan tilaan. Ison Omenan sydän on ravintolamaailma M.E.E.T (meet, eat, enjoy, together), jonka tarjonta on ainutlaatuisen monipuolinen ja laadukas. Iso Omena sijaitsee erinomaisten liikenneyhteyksien äärellä. Kauppakeskus on Länsimetron ensimmäisen vaiheen pääteasema ja liityntäliikenteen bussiterminaali sijaitsee kauppakeskuksen alapuolella.
Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.
Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.
Hissi
Croisette Real Estate Partner
Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero
+358 400 585 857
Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero
+358400585857
