Vuokrataan toimistotilat - Espoo

Keilasatama 5, Keilaniemi, 02150 Espoo #10826500

Vuokrattavana toimistotilaa erinomaisella paikalla Keilaniemessä.

Tämä 371 m² toimisto sijaitsee kiinteistön 2. kerroksessa. Toimistossa on kolme huonetta, avotilaa, pieni varastotila ja keittiökomero.

Keilasatama 5 on Keilaniemessä, meren rannalla sijaitseva korkeatasoinen toimistotalo. Kiinteistössä on ilmastointi, jäähdytys ja oma varavoimajärjestelmä. Tilat vuokrattavissa kalusteineen ja -palveluineen. Tiloja voidaan muokata avotoimistoksi, huoneelliseksi toimistoksi tai niiden yhdistelmäksi. Neuvottelutilojen käyttöoikeus sisältyy vuokraan. Erillisellä sopimuksella myös monipuoliset muut palvelut.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Osoite
Keilasatama 5, 02150 Espoo
Tilatyyppi
Toimistotilaa
371 m2
Palvelut
Postin käsittely ja jakelu, puhelinvaihde, vastaanottopalvelut, atk-konesali- ja tietoverkkopalvelut. Neuvottelu- ja kuntosalitilojen käyttöoikeus kuuluu vuokraan. Erikseen vuokrattavissa edustus- ja saunatilat.
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
2001
Kerros
2
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Hissi

Ota yhteyttä

Bureau Real Estate Finland Oy

Lars Sonckin kaari 16, 02600 Espoo
Näytä puhelinnumero 0447234700

Bureau Real Estate Finland Oy

  https://www.bref.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Keilasatama 5, Espoo

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!