mainoskuva
mainoskuva

Vuokrataan toimistotilat, tuotantotilat - Helsinki

Atomitie 5, Pitäjänmäki, 00370 Helsinki #10826475

Siistiä ja edullista toimitilaa Pitäjänmäeltä

Osoite
Atomitie 5, 00370 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
456 m2
Tuotantotilaa
456 m2
Yhteensä
456 m2
Pysäköinti
Hallissa
Muuta
Vuokrataan siistiä toimistotilaa Pitäjänmäeltä, vuokrattava tila on 2. kerroksen 456 m² tila.

Atomitie 5 kiinteistö on monimuotoinen kohde, jossa voi yhdistää modernin toimistotilan ja tuotanto- ja varastotilaa, joka siten soveltuu monenlaiseen yritystoimintaan. Kohteessa voi yhdistellä erilaisia asiakas- toimisto- ja huoltotiloja. Kiinteistöstä löytyy kolme tavarahissiä, jotka johtavat suoraan lastauslaiturille.

Kiinteistössä on kuusi maanpäällistä kerrosta ja kellarikerron yhteensä 30.500 m². Kohdetta on kattavasti saneerattu vuosien varrella ja pyritty kehittämään mahdollisimman ympäristöystävällisiä ja energiatehokkaita tiloja.

Atomitie 5 sijainti on erinomainen, Valimon junaseisakille on vain 200m matka ja oman auton käyttäjiä palvelee hallipaikat lämpöpistokkeilla.

Tilat saneerataan käyttäjän toiveiden mukaisesti. Kohteen kuvat ovat saneeratuista tiloista jotka ovat tehty.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi ja kysy tarjousta tästä tilasta. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
1974
Kerros
2
Ota yhteyttä

Tuloskiinteistöt Oy

Rikhardinkatu 2 B 5, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero (09) 6841 620

Otto Ahtola
Commercial Real Estate Advisor
Näytä puhelinnumero +358 40 042 2830

Nina Meyke
Commercial Real Estate Advisor
Näytä puhelinnumero +358 50 466 1519

  http://www.tuloskiinteistot.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Atomitie 5, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin