mainoskuva
mainoskuva

Vuokrataan tuotantotilat, varastotilat - Pirkkala

Lasikaari 1, Pirkkala, 33960 Pirkkala #10825262

Varastotilaa Pirkkalasta

Osoite
Lasikaari 1, 33960 Pirkkala
Tilatyyppi
Tuotantotilaa
752 m2
Varastotilaa
752 m2
Yhteensä
752 m2
Muuta
Vuokrattavana 752 m² varastotilaa Pirkkalasta. Tila sijaitsee ensimmäisessä kerroksessa ja on heti vapaa käyttöönotettavaksi. Erinomainen sijainti tarjoaa nopeat yhteydet kehätielle ja lentokentälle, mikä palvelee tehokkaasti logistiikkaa ja tavaraliikennettä.

Varaston vapaa korkeus on noin 7 metriä ja valaisinkiskojen välissä noin 10 metriä.
Tilassa on kaksi nosto-ovea ja siltanosturia sekä erillinen toimistotila tukemassa arjen hallintaa ja operatiivista toimintaa.

Tilan kokonaisuus sopii hyvin varastointiin tai tuotannolliseen käyttöön ja tarjoaa toimivan ratkaisun yrityksille, jotka tarvitsevat korkeaa ja helposti saavutettavaa tilaa.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!
Vapautuu
Kysy
Kerros
1

Siltanosturi

Ota yhteyttä

Tuloskiinteistöt Oy

Finlaysoninkatu 4, 33210 Tampere
Näytä puhelinnumero 050 502 4639

Sanna Eerilä-Vänni
Director, Partner
Näytä puhelinnumero +358 50 5024639

  http://www.tuloskiinteistot.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Lasikaari 1, Pirkkala

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin