Vuokrataan tuotantotilat - Lieto

Kuljuntie 3, Avanti, 21420 Lieto #10821944

Uusi hallitila

Osoite
Kuljuntie 3, 21420 Lieto
Tilatyyppi
Tuotantotilaa
97 m2
Kiinteistö
Uusi hallitila

Vuokrataan vuonna 2025 valmistunutta hallitilaa suositulla Avantin/Tuulissuon alueella. Tila on yhtä avointa tilaa WC:llä. Betonilattiassa on hiekan- ja öljynerotuskaivo.

Hallissa on sähköinen nosto-ovi erillisellä käyntiovella. Nosto-oven leveys on 3 metriä ja korkeus 4,5 metriä.

Lämmitys sisältyy vuokraan. Rakennus lämpiää vesi-ilmalämpöpumpulla ja hallitilassa on lattialämmitys.

Pysäköidä voi oman tilan eteen sekä pihan reunoille.

Vuokra 880,-/kk + alv + sähkö ja vesi kulutuksen mukaan.

Jos etsit siistiä, uutta tilaa, tässä voisi olla yrityksesi uusi tukikohta. Näitä samankokoisia tiloja on vapaana useita, mutta kannattaa silti toimia nopeasti.

Sijainti ja saavutettavuus

Kiinteistö sijaitsee elinvoimaisella Avantin yritysalueella, johon on helppo kulkea 10-tieltä tai Turun Kehätieltä. Alueella sijaitsee useita lounasravintoloita ja kivenheiton päässä K-Market Loukinainen.

Ota yhteyttä jos kiinnostuit! Sovitaan tutustumiskäynti paikan päälle.
Vapautuu
Kysy
Kerros
1. katutaso
Ota yhteyttä

LogisTila Oy

Tuureporinkatu 6, 20100 TURKU

Stina Lindroos
Näytä puhelinnumero 044 972 9468

  http://www.logistila.fi/
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kuljuntie 3, Lieto

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin