Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Itämerentori 2, Ruoholahti, 00180 Helsinki #10819848

Laadukasta toimistotilaa keskeisellä sijainnilla Ruoholahdessa.

Tämä 2777,5 m² toimistotila sijaitsee kiinteistön atrium-osan 3. kerroksessa. Kerros on mahdollista jakaa kolmelle käyttäjälle 1018 m², 1074 m² ja 685,5 m² kokoisiin osiin. Vapautuminen vuoden 2026 lopulla ja muutto on mahdollinen keväällä/kesällä 2027. Kuvat ovat yleiskuvia kiinteistön tiloista.

Itämerentori 2 eli Valla sijaitsee erinomaisella paikalla Helsingin Ruoholahdessa. Kiinteistössä on monipuoliset palvelut kuten aulapalvelu, kuntosali, neuvottelutiloja, kattokerroksen edustustila, auditorio, lounasravintola, kahvila ja autopesula. Autoilijoille on kiinteistössä runsaasti pysäköintitilaa, sähköauton latausmahdollisuus, autopesu ja renkaanvaihto sekä suora ajoyhteys Länsiväylälle. Myös pyöräilijöille löytyy laaja pyöräparkki oheispalveluineen. Julkisen liikenteen yhteydet ovat erinomaiset, mm. Ruoholahden metroasema sekä raitiovaunupysäkki ovat kiinteistön välittömässä läheisyydessä.

Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.

Osoite
Itämerentori 2, 00180 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
2777,5 m2
Palvelut
Ruoholahden monipuoliset palvelut lähellä. Kiinteistössä on mm. aula- ja vastaanottopalvelu, kuntosali, parkkipaikkoja, autopesula, pyöräparkki, neuvottelu- ja edustustilat, lounasravintola ja kahvila.
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
2001
Kerros
3
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Hissi

Ota yhteyttä

Bureau Real Estate Finland Oy

Lars Sonckin kaari 16, 02600 Espoo
Näytä puhelinnumero 0447234700

Bureau Real Estate Finland Oy

  https://www.bref.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Itämerentori 2, Helsinki

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

HALLIT