Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Hiomotie 32, Pitäjänmäki, 00380 Helsinki #10817105

Nyt vuokrattavana moderni toimisto suurilla ikkunoilla. Tila koostuu pääosin avarasta, yhtenäisestä avotyötilasta, jonka lisäksi käytössä on muutama säilytyskomero.

Helsingin Pitäjänmäessä sijaitseva Strömbergin alue on saanut nimensä sähkötekniikan pioneerin, Gottfrid Strömbergin, mukaan. Kiinteistön näyttävän julkisivun takaa löytyvät modernit työtilat ja konesalimahdollisuudet. Pihalla sijaitsevat jykevät varavirtajärjestelmät takaavat keskeytymättömän tehon työskentelyyn.

Rakennuksen palvelut kattavat neuvottelukeskuksen, ravintola- ja catering-palvelut, kuntosalin sekä edustussaunan. Ensimmäisessä kerroksessa toimii täysin uudistettu lounasravintola Kuohu, jossa on 170 asiakaspaikkaa. Ravintolasta vastaa Antell Oy. Lounaan lisäksi se tarjoaa kokoustarjoiluja ensimmäisen kerroksen neuvottelutiloihin, ylimmän kerroksen saunalle ja vuokralaisten omiin tiloihin.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.

Osoite
Hiomotie 32, 00380 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
763 m2
Pohjapiirros
Sijainti
Sijainti rauhallisten puistojen vierustassa, yrityskeskittymän laitamilla. Läheltä löytyy esimerkiksi Strömbergin ja Patterimäen puistot sekä Talin siirtolapuutarha.
Vapautuu
Vuokraus
Kerros
2

Hissi

Ota yhteyttä

Croisette Real Estate Partner

Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero +358 400 585 857

Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero +358400585857

  https://www.croisette.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Hiomotie 32, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin