Vuokrataan liiketilat - Jyväskylä
Gummeruksenkatu 5, 40100 Jyväskylä #10812606
Liiketila Jyväskylän ydinkeskustasta – Kirkkopuiston laidalta
Erinomaisella sijainnilla Jyväskylän keskustan alueella, Kirkkopuiston välittömässä läheisyydessä sijaitseva liiketila tarjoaa loistavat puitteet esimerkiksi myymälä-, esittely- tai asiakaspalvelukäyttöön. Hyvät pysäköintimahdollisuudet sekä näkyvät näyteikkunat tekevät tilasta helposti lähestyttävän ja houkuttelevan asiakkaille.
Kolmeen tasoon jakautuva tila mahdollistaa monipuolisen ja joustavan toiminnan. Tilat on helppo jakaa eri tuoteryhmille tai palveluille tarpeen mukaan. Alemmassa kerroksessa sijaitsevan keittiön ansiosta tilassa on mahdollisuus asiakastarjoiluun tai henkilökunnan taukotilaksi myymälätilan ohella. Käytössäsi on myös runsaasti varastotilaa sekä oma WC.
Vuokrasuhde on neuvoteltavissa joko määräaikaiseksi tai toistaiseksi voimassa olevaksi. Autopaikan vuokraaminen yhtiöltä on mahdollista. Sähköön tehdään oma sopimus ja vesimaksu määräytyy kulutuksen mukaan. Vakuus on kahden kuukauden vuokraa vastaava summa.
Ota yhteyttä ja sovi oma esittelysi!
Tavoitat minut myös WhatsAppissa. 040 016 6246
topi.kovanen@kiinteistomaailma.fi
Katutasossa
Näkyvällä paikalla
Vapaaherrantie 2
40100 JYVÄSKYLÄ