Vuokrataan toimistotilat - Espoo

Kutojantie 7, Nihtisilta, 02160 Espoo #10808240

Avara toimistotila tehokkaalla pohjaratkaisulle. Tila koostuu pääosin avokonttorista, jonka sydämen muodostaa taukokeittiö, joka kannustaa sosiaaliseen kanssakäymiseen kollegoiden kanssa. Lisäksi tilassa on viisi työ- tai neuvotteluhuoneeksi soveltuvaa tilaa sekä wc:t.

Kutojantie 7 on vuonna 1991 valmistunut, viisikerroksinen toimistorakennus. Vuokrattavat tilat ovat tehokkaita ja niitä voidaan muokata avo- tai huonekonttoreiksi tai niiden yhdistelmiksi. Toimitilat joustavat monenlaisten yritysten tarpeisiin sekä toimintoihin. Erinomainen sijainti Turunväylän ja rautatien varrella mahdollistaa helpon saapumisen, ja pysäköintitilaa löytyy talon pysäköintihallista sekä pihalta.

Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.

Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.

Osoite
Kutojantie 7, 02160 Espoo
Tilatyyppi
Toimistotilaa
462 m2
Sijainti
Nihtisilta tarjoaa edullista toimitilaa hyvillä lähialueen palveluilla ja liikenneyhteyksillä. Vierestä löytyvät Turunväylä, Kehä II sekä rautatie.
Vapautuu
Heti vapaa
Kerros
1

Hissi

Ota yhteyttä

Croisette Real Estate Partner

Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero +358 400 585 857

Croisette Vuokraus
Näytä puhelinnumero +358400585857

  https://www.croisette.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Kutojantie 7, Espoo

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin