Vuokrataan toimistotilat - Helsinki

Ratakatu 1, Punavuori, 00150 Helsinki #10798503

Vuokrattavana toimistotiloja Punavuoren Gloria-talosta

Osoite
Ratakatu 1, 00150 Helsinki
Tilatyyppi
Toimistotilaa
177 - 794 m2
Kiinteistö
Tarjolla erinomaisia toimistotiloja suositulta Punavuoren alueelta, Gloria-talosta. Toimistohuoneet sijaitsevat 2.–8. kerroksissa, ja niiden pinta-alat vaihtelevat 177 m² - 794 m², mikä mahdollistaa tilaratkaisujen joustavan räätälöinnin erilaisten yritysten tarpeisiin.

Toimistotilat ovat valoisia, modernisoituja ja muokattavissa käyttäjän tarpeisiin. Ympäröivä arkkitehtuuri ja historiallinen rakennus henkii arvokkuutta ja tekee vaikutuksen asiakkaisiin.

Kokoluokat 177 m² – 794 m² tarjoavat vaihtoehtoja pienemmille yrityksille tai suurempien tiimien käyttöön.

Ominaisuudet

- Erinomainen sijainti Punavuoren sykkeessä
- Mahdollisuus räätälöidä tilat tarpeiden mukaan
- Modernit ja toimivat tilaratkaisut
- Hyvät julkisen liikenteen yhteydet
- Monipuoliset palvelut lähettyvillä

Tilat ovat vuokrattavissa 2024 loppuvuosi/ alku 2025, ja ne tarjoavat yrityksellesi modernin ja arvokkaan sijainnin Helsingin trendikkäimmällä alueella. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Sijainti
Punavuoren keskeinen sijainti Helsingin ydinkeskustan tuntumassa tarjoaa loistavat liikenneyhteydet niin julkisilla kuin yksityisillä kulkuvälineillä. Raitiovaunut, bussit ja metro ovat kaikki kävelyetäisyydellä, ja alueella on hyvät palvelut, ravintolat sekä kahvilat, jotka luovat inspiroivan työympäristön.
Vapautuu
Heti
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta

Näkyvällä paikalla

Ota yhteyttä

Arvo Premises Oy

Joakim Kukkonen
Osakas, Toimitilavälittäjä
Näytä puhelinnumero 040 555 8106

Seppo Pakarinen
Osakas, Kiinteistönvälittäjä. LKV, YKV, AKA
Näytä puhelinnumero 040-703 8000

  http://www.arvotilat.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Ratakatu 1, Helsinki

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin