mainoskuva
mainoskuva

Vuokrataan toimistotilat - Espoo

Bertel Jungin Aukio 1 E, Leppävaara, 02600 Espoo #10797309

Uudenveroista toimistotilaa Leppävaarassa

Osoite
Bertel Jungin Aukio 1 E, 02600 Espoo
Tilatyyppi
Toimistotilaa
279 m2
Pysäköinti
Hallissa
Muuta
Vuokrataan laadukasta ja uudenveroista toimistotilaa Espoon Leppävaarasta, vuokrattava tila on 3. kerroksen 279,5m2 toimistotila.

Alberga Business Park E-talo on valmistunut syyskuussa 2017, joka on aivan Kehä 1 varrella, ja Kauppakeskus Sello ja Leppävaaran asema ovat vain muutaman sadan metrin päässä.

Alberga Business Park tarjoaa vuokralaisilleen kaikki nykyaikaisen businessparkin palvelut kuten: aulapalvelu, lounasravintola, catering, vuokrattavia neuvottelutiloja, tietoliikennepalvelut, toimistopalvelut, autopesupalvelut, pukeutumis- ja pesutilat ja polkupyörävarasto.

Tervetuloa tutustumaan, varaathan välittäjältä oman esittelyaikasi. Voit kysyä meiltä myös muita sopivia vaihtoehtoja, kauttamme löydät juuri Teidän tarpeisiinne sopivat tilat. Palvelumme on tilanhakijalle veloitukseton!
Vapautuu
Kysy
Rakennusvuosi
2017
Kerros
3
Ota yhteyttä

Tuloskiinteistöt Oy

Rikhardinkatu 2 B 5, 00130 Helsinki
Näytä puhelinnumero (09) 6841 620

Jorma Ryynänen
Commercial Real Estate Advisor LKV, LVV
Näytä puhelinnumero +358 40 708 4064

Nina Meyke
Commercial Real Estate Advisor
Näytä puhelinnumero +358 50 466 1519

  http://www.tuloskiinteistot.fi
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Bertel Jungin Aukio 1 E, Espoo

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!