Vuokrataan toimistotilat - Jyväskylä

Piippukatu 11, Lutakko, Jyväskylä #10791024

Tarjolla siisti ja mukava työtila loistavalla sijainnilla aivan matkakeskuksen vieressä. Vuokralaisille käytössä modernit tauko- ja sosiaalitilat, joissa arki rullaa sujuvasti.
 
Tule tutustumaan ja löydä itsellesi sopiva työympäristö! Kysy lisätietoja – autamme mielellämme.
 
Kiinteistön aulapalvelu on kaikkien vuokralaisten käytössä, varmistaen sujuvan ja ammattimaisen vastaanoton. Kolmannesta kerroksesta löytyy erikseen vuokrattavia neuvottelutiloja, ja ylimmästä kerroksesta upeat edustussaunatilat, joissa voi rentoutua järvimaisemia ihaillen.
 
Lisäksi talosta löytyy lounasravintola, joka pitää huolen, että työpäivän keskellä ei tarvitse lähteä kauas hyvän ruoan perässä.

Osoite
Piippukatu 11, Jyväskylä
Tilatyyppi
Toimistotilaa
24 m2
Kiinteistö
Innova 1
Pysäköinti
Kiinteistöllä on oma pysäköintitalo, josta on vuokrattavissa paikkoja pitkäaikaiseen käyttöön. Vieraspysäköinti onnistuu kätevästi talon pihalla ja Piippukadun varrella.

Sähköautoilijoille löytyy latauspaikkoja hallista, ja pyöräilijöille on tarjolla kulunvalvottu pyöräparkki, jossa menopeli on turvassa.
Palvelut
Lounasravintola, catering, vuokrattavia neuvottelutiloja, aulapalvelu, sauna
Muuta
Tilan ominaisuudet: tilassa on ilmastointi
Vapautuu
Heti vapaa
Kerros
5.
Energiatehokkuusluokka
C
Ota yhteyttä

Kielo

Meiju Karvonen
Näytä puhelinnumero 050 431 8812

Katja Kröger
Näytä puhelinnumero 050 512 7707

Tarjoamme toimi-, kokous- ja saunatiloja niin isoille kuin pienillekin yrityksille!

  https://kielotoimitilat.fi/
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Piippukatu 11, Jyväskylä

 

B2B palvelut

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!