Vuokrataan toimistotilat - Helsinki
Radiokatu 3, Pasila, 00240 Helsinki #10768077
Vuokrattavana muunneltava, laadukas 366 neliön toimistotila 4. kerroksessa kehittyvän Länsi-Pasilan näkyvässä maamerkissä, Isossa Pajassa. Modernisoidussa Isossa Pajassa upea sisäänkäynti ja juuri uudistettu, avara aula ammattilaisineen toivottavat henkilökunnan ja vieraat tervetulleiksi.
ESG projektin yhteydessä tehostettiin myös viilennysjärjestelmää, ja olosuhteet ovat erinomaiset ympäri vuoden. Isolla Pajalla onkin excellent-tason Breeam ympäristösertifikaatti.
Ison Pajassa sinua palvelevat suosittu lounasravintola Iso Paja, koko toimistoajan avoinna oleva Radio Cafe, erittäin laaja kokouskeskus sekä ammattilaistason auditorio.
Triplan palvelut ja Pasilan asema ovat muutaman minuutin päässä kuten myös Veikkaus Areenan tapahtumat. Isoon Pajaan pääset kaikilla kulkuneuvoilla, raitiovaunut ja bussit kulkevat sisäänkäynnin edestä, ja kiinteistössä on suora hissiyhteys tilavaan luolapysäköintiin.
Valoisat toimitilat ovat muunneltavissa vuokralaisen tilasuunnitelman mukaan. Tila on nyt pääosin avotilaa, johon on rakennettavissa huoneita ja neuvottelutiloja. Keittiö ja wc tilat on juuri uudistettu. Tilasuunnittelijamme ovat käytössäsi.
Trevian Asset Management Oy
Erottajankatu 2, 00120 Helsinki
Näytä puhelinnumero
010 581 3830
Outi Kymäläinen
Näytä puhelinnumero
040 0311 149
Trevian Toimitilat
Näytä puhelinnumero
010 581 3830
Trevian Asset Management on suomalainen toimitiloihin keskittyvä kiinteistösijoitus- ja kiinteistövarainhoitopalveluja tuottava yritys, joka toimii Suomen markkinoilla. Trevianin omistavat yrityksen avainhenkilöt.
https://trevian.fi