Vuokrataan toimistotilat, tuotantotilat, varastotilat, työtilat - Jyväskylä
Varikkotie 159, Kanavuori, 40800 Jyväskylä #10765130
Vuokrataan toimisto- ja varastokäyttöön soveltuva 234 m2 kokoinen uutta vastaava tila upeilla maisemilla järvenrannalta Kanavuoresta .
Rakennus on täysin pintaremontoitu, jonka yhteydessä tilaan tehtiin myös keittiö-/taukotila sekä wc:t. Tiloja voidaan muokata käyttäjän tarpeiden mukaisesti esimerkiksi jaottelemalla erillisiä toimistotiloja. Tilat sopivat myös varastokäyttöön tai kevyeen valmistukseen.
Tämä kohde lämpiää maalämmöllä. Alueen turvallisuutta on varmistamassa kameravalvonta. Sähköautojen latauspisteitä on mahdollista asentaa kiinteistön välittömään läheisyyteen.
Lisätiedot ja näytöt: Henri Kumpulainen, Puh 040 864 3631, s-posti henri.kumpulainen@aveon.fi
Katutasossa
Aveon Real Estate Oy
Kauppakatu 18 C 26, 40100 Jyväskylä
Henri Kumpulainen
Puh.
Näytä puhelinnumero
040 864 3631
henri.kumpulainen@aveon.fi
Olemme kiinteistöliiketoiminnan asiantuntija, joka toimii yrittäjämäisesti neuvonantajana kiinteistökaupoissa, toimitilavälittämisessä sekä kiinteistökehityksessä.
Asiakkaitamme ovat kotimaiset ja ulkomaiset kiinteistönomistajat, -sijoittajat sekä tilojen käyttäjät kaikkialla Suomessa.
