Vuokrataan toimistotilat - Jyväskylä
Kivääritehtaankatu 6, Tourula, 40100 Jyväskylä #10722137
Vuokrataan hyväkuntoinen ja monipuolinen toimistotilakokonaisuus Kivääritehtaalta kolmannesta kerroksesta. Historiallisen rakennuksen sisätilat on modernisoitu vastaamaan nykyaikaisia toimistotarpeita. Tilan kokoonpanoon kuuluu muuta iso toimistohuone, neuvotteluhuoneita sekä paljon avotilaa ja taukotila keittiöineen + omat WC-tilat.
Kiinteistössä saatavilla myös muita erikokoisia ja -muotoisia tiloja, joista on mahdollista muokata toimiva kokonaisuus monenlaisiin tarpeisiin. Osa tiloista on valmiiksi remontoitu ja osan pintamateriaaleihin käyttäjät pääsevät itse vaikuttamaan.
Ota rohkeasti yhteyttä niin katsotaan teitä parhaiten palveleva kokonaisuus!
Lisätiedot ja näytöt:
Henri Kumpulainen, 040 864 3631, henri.kumpulainen@aveon.fi
Hissi
Aveon Real Estate Oy
Kauppakatu 18 C 26, 40100 Jyväskylä
Henri Kumpulainen
Puh.
Näytä puhelinnumero
040 864 3631
henri.kumpulainen@aveon.fi
Olemme kiinteistöliiketoiminnan asiantuntija, joka toimii yrittäjämäisesti neuvonantajana kiinteistökaupoissa, toimitilavälittämisessä sekä kiinteistökehityksessä.
Asiakkaitamme ovat kotimaiset ja ulkomaiset kiinteistönomistajat, -sijoittajat sekä tilojen käyttäjät kaikkialla Suomessa.
