Vuokrataan toimistotilat - Vantaa
Tikkurilantie 146, Viinikkala, 01530 Vantaa #10696609
Vuokrataan Viinikkalasta lentokentän välittömästä läheisyydestä 2. kerroksen toimistotila. Valoisaa ja jäähdytettyä kombi-toimistoa. Toimitilat ovat tarvittaessa jaettavissa ja muunneltavissa tarpeiden mukaan.
Sopii erinomaisesti myös showroom käyttöön.Kiinteistössä on pääasiassa varasto- ja toimistotiloja. Toimistotiloista on sisäyhteys varastotiloihin ja kerrosten välillä on myös tavarahissiyhteys. Kiinteistössä on valokuitu yhteys CAT5.
Osoite
Tikkurilantie 146, 01530 Vantaa
Tilatyyppi
Toimistotilaa
479 m2
Pohjapiirros
Kiinteistö
Kiinteistö on rakennettu vuonna 1985 ja siinä on pääasiassa varasto- ja toimistotiloja. Kiinteistöä on ylläpidetty hyvin ja tiloja on muokattu yritysten tarpeiden mukaan. Kiinteistön julkisivunkohotus on tehty vuoden 2018 aikana.
Sijainti
Tikkurila
Pysäköinti
Rakennuksen ympärillä on laajat piha-alueet ja runsaasti parkkipaikkoja josta löytyy myös sähköautojen latauspisteet.
Kulkuyhteydet
Helsinki-Vantaan lentokenttä sekä Jumbon kauppakeskus ovat molemmat noin 5 minuutin ajomatkan päässä.
Vapautuu
Heti
Rakennusvuosi
1985
Kerros
2
Energiatehokkuusluokka
Ei lain edellyttämää energiatodistusta
Liitetiedostot
Ota yhteyttä
Senaatin Notariaatti Oy LKV
Lämmittäjänkatu 4 A
FIN-00880 Helsinki
Tel:
Näytä puhelinnumero
+358 9 7745 100
Pyydä lisätietoa
