Vuokrataan toimistotilat - Jyväskylä

Grafila | Yrityspuisto | Toimitilat Jyväskylä, Laukaantie 4, Grafila, 40320 Jyväskylä #10404219

Yksityinen toimistotila jäähdytetyllä ilmanvaihdolla Grafilan viihtyisässä yrityskeskittymässä Laukaantien varrella.

Osoite
Laukaantie 4, Grafila, 40320 Jyväskylä
Tilatyyppi
Toimistotilaa
13 m2
Vuokra
290 +alv
 
Vuokraan sisältyy sähkö, vesi, lämpö, jäähdytys
Kiinteistö
Grafila on suosittu yrityskeskus hyvien liikenneyhteyksien varrella Seppälän liikekeskusten läheisyydessä. Grafilasta löytyy niin toimisto- ja tuotantotilaa lastaus siltoineen kuin co-working tilaa. Toimistotilat muuntautuvat jopa valokuvaustudioiksi sekä autokoulun tiloiksi eli monipuolisesti erilaisia vaihtoehtoja rakennuksesta löytyy.

Joustavuus ja yritysten muuttunut tilantarve on otettu huomioon myös Grafila tiloissa tuomalla yhteiskäytöllistä tilaa eli nyt oman toimiston lisäksi saa skaalautuvuutta tiloihin Office X:n co-working tiloista. Rakennuksessa on paljon palveluita, jotka luovat viihtyvyyttä ja kehitämme tiloja jatkuvasti vuokralaisten toiveiden mukaisesti. Seuraavaksi rakennamme vuokralaisien toiveesta yhteiset lounge-taukotilat.
Pysäköinti
Ilmainen parkki
Palvelut
Samassa rakennuksessa on laadukas lounasravintola ja kuntosali. Löydät lyhyen matkan päästä laajat palvelut kauppakeskus Sepästä.
Kulkuyhteydet
Erinomaisten liikenneyhteyksien varrella. Pääset bussilla, autolla tai pyörällä helposti Grafilaan.
Vuokralaisia
Rekka, Foodi, Naava, Kotisol, Sector Alarm, Aksulit
Vapautuu
heti vapaa
Pyydä lisätietoa

Kohteesta Laukaantie 4, Grafila, Jyväskylä

 

B2B palvelut

MARKKINOINTI

Tavoita oikea kohderyhmä!

LASTAUSRATKAISUT

Mainos
Lastauksien ratkaisut tehokkaammin ja turvallisemmin