Savelassa sijaitsevasta Onkapannusta, 16m2 toimisto 2. kerroksesta, joka vapautuu 31.5. Tila sijaitsee käytävän keskialueella ja siitä on molemmin puolin ikkunat toimistokäytäville. Vuokralaisten käytössä on yhteiskäyttöiset neuvottelutilat 1. ja 2. kerroksessa, jotka varataan sähköisen kalenterin kautta. Onkapannun yleiset tilat 1- 2.kerroksessa on remontoitu ja kalustettu viihtyisäksi.
Kiinteistössä HOX lounasravintola 2.kerroksessa. Vuokralaisten käytössä on lukollinen pyörävarasto ja suihku sekä sosiaalitila. Kiinteistö sijaitsee hyvien liikenneyhteyksien lähellä noin 2 km keskustasta. Autopaikkoja vuokrattavissa 20-30€/kk ja asiakkaille ilmainen asiakaspysäköinti. Vierasautopaikat on pääsisääntulon viereisellä parkkialueella.
Soita ja kysy lisää ja sovi näytöstä.

Savela noin 2 km keskustasta. Paikallisliikenteen reitin varrella.
Paikallisliikenne
Hyvät pysäköinti mahdollisuudet. 30€/kk lämmin autopaikka. Päiväpaikka 20€/kk Klo 8-16. Ilmainen asiakaspysäköinti.
RTK-Palvelut, Tukkutalo Heinonen Oy, HOX ravintola ja Bakery, Plugit Finland, Versova, Paarto Oy, Keski-Suomen Liikunta, Jyp Juniorit, Pelaamo.com, Go Go Express, TL-Maint asiakaspalvelu, Decocut, Crossfit Harju, Envitecpolis.
Minna Moisio
Toimitilavuokraus, LKV
minna@finelkv.fi
Leväsentie 2, 70700 Kuopio
Yliopistonkatu 28, 40100 Jyväskylä
Toimin kaupallisena managerina ja toimitilavuokraajana, otathan yhteyttä jos mietit mahdollisia muutostöitä tai esillä olevista toimitiloista ei löydy sitä mitä etsit. Selvitetään muut tila mahdollisuudet. Asiakaslähtöisyys on minulle tärkeää sekä asioiden sujuvuus. Ota yhteyttä, mielelläni autan sinua.
Jyväskylä

Fine LKV

Jyväskylä
15 m²

Jyväskylä
15 m²

Jyväskylä
15 m²

Jyväskylä
22 m²

Jyväskylä
23 m²

Jyväskylä
27 m²

Jyväskylä
30 m²

Jyväskylä
45 m²

Jyväskylä
54–81 m²

Jyväskylä
74 m²