Avaraa toimistotilaa kiinteistön kolmannessa kerroksessa. Kiinteistöllä palveluita mm. lounasravintola ja Vihdintien ympäristössä useita lounaspaikkoja sekä palveluita. Tiloihin pääsee portaita pitkin tai hissillä. Kiinteistön pihalla asiakaspaikkoja yrityksen vierailijoita varten.
Konalassa hyvien kulkuyhteyksien päässä Vihdintien varrella sijaitseva teollisuuskiinteistö. Tämä kolmikerroksinen rakennus on valmistunut vuonna 1973 ja peruskorjattu vuonna 2001. Kiinteistössä on tuotantotiloja, korkeaa ja matalaa varastotilaa sekä toimistotilaa. Varastoa palvelee lastauslaituri ja -sillat.
Kiinteistössä toimii oma lounasravintola. Mahdollisuus vuokrata saunatiloja. Kiinteistön pihalla on runsaasti pysäköintipaikkoja, joista osa on lämpötolpallisia. Isolla piha-alueella on helppo liikennöidä raskaalla kalustolla.
Kiinteistön lähistöllä sijaitsee Kauppakeskus Ristikko kattavine palveluineen sekä lounasravintoloineen.
Kiinteistö sijaitsee Vihdintien varrella läheisyydessä ja kehä I:n helposti saavutettavissa. Konalaan hyvät bussiyhteydet ja Malminkartanon juna-asema sijaitsee 1,3 km päässä.
Toimistovuokraus
Helsinki

-
Cushman&Wakefield