Kaivokselassa sijaitseva Vetokujan auto- /liikuntatalo tarjoaa yrityksellesi monipuolista ja näkyvää toimitilaa mukavassa yhteisössä. Kiinteistössä toimii mm. Tesla, Autokliniikka, Virtatarvike, Vantaan Voimisteluseura sekä Sportpoint. Kiinteistöstä erittäin hyvät logistiset yhteydet Hämeenlinnan väylää pitkin.
Kiinteistöstä löytyy myös joustovuokratiloja jotka mahdollistavat tehokkaan työskentelyn ja verkostoitumisen muiden yrittäjähenkisten seurassa. Näissä yhteisöllisissä tiloissa on mukava työskennellä, ja yhteiskäytössä olevat keittiö- / loungetilat sekä wc-tilat löytyvät kiinteistössä toisesta kerroksesta.
Kiinteistössä on käytössä elektroninen PIN koodi lukitusjärjestelmä joka mahdollistaa helpon kulun omalla matkapuhelimella, sekä etäavauksen esim. postilähetyksille.
Indikatiivinen vuokrataso alk. 8,50€ / m2
Kiinteistön vapaat tilat
1. Varasto 43m2 2-krs
2. Toimistokokonaisuus 93m2 2-krs
3. Tuotanto- / liikuntatila 140m2 2-krs (korkeampaa tilaa)
4. Tuotanto- / liiketila 137m2 1-krs / maataso (Hk 2,90m palkkeihin ja nosto-ovi L:3,5m ja K:2,4m)
Joustovuokraus
Kiinteistöstä löytyy myös Joustovuokratiloja jotka on mahdollista vuokrata vaikka 1kk kerrallaan ja ilman vakuuksia!
Joustovuokraus mahdollistaa yrityksellesi joustavan tavan vuokrata toimitiloja ilman pitkiä sitoutumisaikoja, ehdoilla jotka joustavat Sinun liiketoimintasi mukaan. Kysy lisää joustovuokrauksesta 010 739 5700 tai info@anyspace.fi
Joustovuokratoimistoissa on yhteiskäyttöiset keittiö- ja sosiaalitilat, neuvotteluhuoneet sekä kalustetut aulatilat. Yhteisten tilojen käyttöoikeus, Wifi sekä siivous kuuluu tilan vuokraan.
Tiloihin on mahdollista vuokrata myös täysi kalustus toiveiden mukaan sekä tilata kk maksulla oman brändin mukainen ulkoilme (lattiamatto sekä seinien maalaus ja teippaukset)
Joustovuokratoimistot
1. 21m2
2. 43m2
Kiinteistö on helposti saavutettavissa niin omalla autolla kuin bussilla liikkuvien osalta.
Hämeenlinnanväylällä sijaitsee Kaivokselan pikavuoropysäkki eli Vetotien pysäkki, joka on lähiliikenteen (U-linjat Klaukkalaan ja Nurmijärven kirkonkylälle) sekä Helsingin, Hämeenlinnan ja Tampereen välisen linja-autoliikenteen käytössä.
Kiinteistössä pihalla n. 40 pysäköintipaikkaa ja kadunvarressa lisää.
Lounasravintola vieressä
Antti Marjakoski
Leasing Director
Kaivoksela, Vantaa

-
Anyspace Oy