Harvoin tarjolla: Yhdessä tasossa oleva edustava toimitila jopa yli 300 henkilölle. Tila räätälöidään ja rakennetaan täysin käyttäjän tarpeiden mukaan kiinteistönomistajan kustannuksella. Jaettavissa myös kahdeksi tilaksi noin 100-200 henkilölle. Erikoisuutena tilaan voidaan toteuttaa oma terassi.
KLUUVI OFFICES on Helsingin ydinkeskustassa, Kauppakeskus Kluuvin yläpuolella sijaitseva monipuolinen toimistokokonaisuus. Tiloihin on tarjolla useita sisäänkäyntejä, tärkeimmät osoitteissa Aleksanterinkatu 9A ja Kluuvikatu 7.
Julkisen liikenteen yhteydet ovat mitä mainioimmat. Ratikalla pääset oven eteen ja Helsingin Yliopisto -metroaseman sisäänkäynti on talon kulmalla. Rautatieasemalle kävelet muutamassa minuutissa.
Talossa on oma pysäköintihalli ja lisäksi keskustan lukuisat pysäköintilaitokset tarjoavat pysäköintipalveluita 24/7. Toimitiloihin on suora hissiyhteys pysäköintihallista ja P-Kluuvi –pysäköintilaitoksesta.
Kluuvin kauppakeskuksen ja lähialueen laaja palveluvalikoima palvelee aamusta myöhään iltaan.
Lue lisää tilasta: https://kluuvioffices.fi/
Joonas Rintala, Asset Manager
Mikael Orkovaara, Asset Manager
Keskusta, Helsinki

Mika / Tiloja.fi
Cavendo Oy