Vuokrattavana maaliskuussa 2027 vapautuva monipuolinen varasto- ja tuotantotila toimistolla Helsingin Konalasta. Tilassa on lastauslaituri ja tavarahissiyhteys.
Vuokrattava varasto-, tuotanto- ja toimistotila 1175 m², Ruosilantie 18, Helsinki
Vuokrattavana maaliskuussa 2027 vapautuva monipuolinen varasto- ja tuotantotila toimistolla Helsingin Konalasta.
Rakennuksen 1. kerroksessa sijaitseva tila soveltuu erinomaisesti varastointi- ja tuotantokäyttöön. Sujuvaa tavaraliikennettä tilassa palvelee lastauslaituri.
Kokonaisuuteen kuuluu lisäksi rakennuksen 2. kerroksessa sijaitseva 255 m² tila, johon on suora tavarahissiyhteys ensimmäisen kerroksen tiloista. Kerrosten välinen toimiva yhteys mahdollistaa tilojen tehokkaan hyödyntämisen esimerkiksi varastoinnin, tuotannon tai muiden tukitoimintojen tarpeisiin.
Vapautuminen maaliskuussa 2027.
Tutustu kaikkiin vapaisiin toimitiloihin: sagaxtilat.fi/toimitilat
Oma lounasravintola
Aleksanterinkatu 19 00100 HELSINKI
Konala, Helsinki

Niina Kuja-Kyyny
Sagax Finland
Kohteen omistaja