Remontoitu ylimmän kerroksen toimitila vuokrattavana: tilava huone, varastohuone, keittiö ja suihkullinen wc. Tila sopii toimistoksi ja näyttelytilaksi. Toimistossa on oma ilmalämpöpumppu viilennystä varten. Lisäksi käytössä on henkilöhissi.
Itälahdenkatu 23 sijaitsee Helsingin Lauttasaaressa ja on valmistunut 1970-luvulla. Kiinteistössä on sekä tavallinen hissi että tavarahissi. Alueelta löytyy runsaasti parkkipaikkoja ja hyvät lastauslaiturit. Kiinteistössä on vuokrattavana monenlaisia tiloja, kuten toimistoja, varastoja ja monikäyttötiloja esimerkiksi showroomia varten. Kokonaispinta-ala on 7 000 m².
Läheisyydessä on useita lounasravintoloita, ja metroasemalle on vain kilometrin matka. Kiinteistön sijainti on erinomainen, sillä Lauttasaareen on helppo päästä länsiväylältä tai Helsingin keskustasta.
Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.
Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.
Kiinteistön sijainti on erinomainen ja läheltä löytyy paljon lounasravintoloita.
Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Croisette Vuokraus

-
Croisette Real Estate Partner