Nykyaikaista toimitilaa Aviapoliksessa Kehä III:n varrella, Plaza Business Parkissa.
Tämä 6. kerroksen 375 m² toimisto sijaitsee Plaza Business Parkin Halo-talossa. Valoisa ja avara tila, jossa kolme neuvotteluhuonetta, kaksi työhuonetta, ja oma siivouskomero. Valoisa ja avara tila, joka voidaan remontoida asiakkaan tarpeiden mukaisesti. Tilassa ei ole tällä hetkellä keittiötä, joten siihen pääsee vielä vaikuttamaan.
Plaza Business Park on viidestä toimistorakennuksesta koostuva yrityspuisto Vantaan Aviapoliksessa, osoitteessa Äyritie 16-24. Kaikki rakennukset valmistuivat vuonna 2014, ja ne muodostavat yhtenäisen kokonaisuuden yhteisen pysäköintitalon ja piha-alueen ympärillä. Tilat soveltuvat erikokoisille yrityksille, ja pohjaratkaisuja voidaan mukauttaa tarpeen mukaan.

Aviapolis
Kehä III sijaitsee kiinteistön välittömässä läheisyydessä, Tuusulanväylälle on noin viisi minuuttia ja Hämeenlinnanväylälle noin kahdeksan minuuttia. Helsinki-Vantaan lentoasemalle on 2,5 kilometriä. Bussiyhteyksiä on useita Tikkurilasta, Itäkeskuksesta ja Helsingistä, pysäkeille on noin viiden minuutin kävelymatka. Aviapoliksen juna-asemalle on noin 15 minuuttia kävelyä, ja junalla Helsingin keskustaan pääsee noin 30 minuutissa. Pysäköintiä on runsaasti sekä pihalla että pysäköintihallissa.
Kiinteistössä on monipuoliset yhteiset palvelut: aulapalvelu, kaksi lounasravintolaa, cateringpalvelu, edustava saunaosasto neuvottelutiloineen, suihkutilat, autopesupalvelu, vartiointi sekä posti- ja toimistopalvelut. Vastapäätä sijaitsee kauppakeskus Jumbo lisäpalveluineen. Vuokralaisille on järjestetty shuttle bus -yhteys Aviapoliksen asemalle.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Lars Sonckin kaari 10, 02600 Espoo
Bureau Toimitilat
Kysy lisää numerosta tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Aviapolis, Vantaa

Tiia Perä
Bureau Real Estate Finland Oy