Toimistotilaa Vattuniemen merellisessä pienteollisuuskiinteistössä.
Tämä 107 m² toimistotila sijaitsee kiinteistön 4. kerroksessa. Tila on avonainen. Keittiö-, wc- ja suihkutilat ovat vuokralaisten yhteiskäytössä.
Särkiniementie 5 on viisikerroksinen pienteollisuustalo Helsingin Lauttasaaressa, arvostetulla alueella lähellä merta. Tilat soveltuvat toimisto-, tuotanto- ja varastokäyttöön, ja ylimmistä kerroksista avautuvat merinäköalat. Kiinteistössä toimii monipuolinen kirjo erikokoisia yrityksiä.

Lauttasaari
Lauttasaari on hyvin saavutettavissa sekä julkisilla kulkuneuvoilla että autolla. Länsimetron Lauttasaaren asema on kävelyetäisyydellä, ja bussiyhteydet Helsingin keskustaan ovat kattavat.
Kiinteistössä on intialainen lounasravintola, sosiaalitilat suihkuineen, tavarahissi lastauslaiturilta kaikkiin kerroksiin sekä piha-autopaikat. Lisäksi Särkiniementien varrella on maksuttomia pysäköintipaikkoja. Lauttasaaren lukuisat lounasravintolat, kaupat ja kioskit lähellä.
Kysy lisää numerosta 044 723 4700 tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Lars Sonckin kaari 10, 02600 Espoo
Bureau Toimitilat
Kysy lisää numerosta tai info@bref.fi. Palvelumme on tilanhakijoille ilmainen.
Lauttasaari, Helsinki

Tiia Perä
Bureau Real Estate Finland Oy

Lauttasaari, Helsinki
65 m²

Lauttasaari, Helsinki
109 m²

Lauttasaari, Helsinki
250 m²

Lauttasaari, Helsinki
350 m²

Lauttasaari, Helsinki
350 m²

Lauttasaari, Helsinki
375 m²