Vuokrataan hyväkuntoinen ja valoisa liiketila Kauppakadun katutasosta ydinkeskustasta. Liiketilakokonaisuudessa katutasossa yhteensä n 89m2 liiketilaa sekä keittiö - / taukotila ja wc-tila. Ylemmässä kerroksessa yhteensä n. 56,5m2 tilaa (kaksi huonetta ja WC), ja se soveltuu esimerkiksi toimistoksi, varastoksi tai liiketilan laajennusvaihtoehdoksi.
Toimitilan pintoja on päivitetty rakennuksen yleisilmeen mukaisesti. Tila on ilmastoitu.
Pysäköintitilaa neuvoteltavissa rakennuksen takana, kylmiä sekä lämmitystolpallisia paikkoja. Myös vasta valmistunut P-Paraati on vain kivenheiton päässä Kirkkopuiston alla.
Lisätiedot ja näytöt:
Henri Kumpulainen, Puh: 040 864 3631, s-posti: henri.kumpulainen@aveon.fi
Miska Puustinen, Puh: 045 354 6836, s-posti: miska.puustinen@aveon.fi

Sijainti Kauppakadulla Jyväskylän ydinkeskustassa, n. 100 metriä Kirkkopuiston kulmalta.
Lämmitystolpallisia ja kylmiä pysäköintipaikkoja rakennuksen takana, neuvoteltavissa.
Lounaspaikat, palvelut sekä monipuoliset kulkuyhteydet kaikki lähellä.
Kauppakatu 18 C 26, 40100 Jyväskylä
Henri Kumpulainen
Puh.
henri.kumpulainen@aveon.fi
Miska Puustinen
Puh:
miska.puustinen@aveon.fi
Olemme kiinteistöliiketoiminnan asiantuntija, joka toimii yrittäjämäisesti neuvonantajana kiinteistökaupoissa, toimitilavälittämisessä sekä kiinteistökehityksessä.
Asiakkaitamme ovat kotimaiset ja ulkomaiset kiinteistönomistajat, -sijoittajat sekä tilojen käyttäjät kaikkialla Suomessa.
Jyväskylä

Aveon Real Estate Oy

Jyväskylä
49 m²

Jyväskylä
67 m²

Jyväskylä
90 m²

Jyväskylä
108 m²

Jyväskylä
138 m²

Jyväskylä
160 m²

Jyväskylä
182 m² · Pyydä lisätiedot

Jyväskylä
206 m² · Pyydä lisätiedot

Jyväskylä
361 m² · Pyydä lisätiedot

Jyväskylä
377 m² · Pyydä lisätiedot

Jyväskylä
554 m² · Pyydä lisätiedot