Nokialla siistiä toimistotilaa vapaana
Nokian Teollisuusasemalla siistiä toimisto-/monitoimitilaa vapaana
Nokian Teollisuusasema on hieno punatiilinen kiinteistö aivan Rautatieaseman ja linja-autoaseman vieressä. Kiinteistössä on hyvin monipuolisia palveluja niin yksityisten yritysten kuin julkisen hallinnonkin puolelta. Hyvin pysäköintitilaa pihassa.
Vapaana on A-rapussa 3. kerroksessa n. 200 m2 kokoinen toimisto- tai monikäyttötila. Rapussa on hissi ja myös tavarahissiyhteys.
Tila koostuu kolmesta huoneesta, pienestä keittiöstä ja eteistilasta. Heti toimiston oven ulkopuolella on kaksi wc-tilaa joissa molemmissa kaksi wc-koppia. Tilaan tulee kiinteä verkkokaapeli. Tähän toimistoon on rakennettu tehokas ilmanvaihto omalla ilmastointikoneella, joten sisäilma pysyy hyvänä.
Yksi huoneista on suuri n. 10m x 10m kokoinen. Tällä hetkellä huoneessa on yksi kokonainen peiliseinä. Tilan yhteydessä varastokomero.
Kysy lisää!
Kauppakatu 14, 33210 TAMPERE
Jukka Nukari
Ulla Lyytinen
Keskusta, Nokia

Logistila Oy