Moderneja toimitiloja näkyvällä paikalla Vantaan Aviapoliksessa
Koko 7. kerroksen valoisa toimistotila, jossa on reilusti avotilaa, toimistohuoneita ja neuvottelutiloja, Kokonaisuuden kruunaa tilava näköalaterassi. Tila on mahdollista vuokrata yhdessä alemman 6. kerroksen tilan kanssa. Kerrosten välillä on sisäporrasyhteys. Tilaa on mahdollista jakaa myös pienempiin osiin.
Plaza Business Park sijaitsee Vantaan Aviapoliksessa ja koostuu viidestä modernista toimitilarakennuksesta, joista Loiste on yksi. Tämä viihtyisä yrityspuisto tarjoaa laadukkaat tilat kaiken kokoisille yrityksille keskeisellä sijainnilla. Plaza tarjoaa myös kaikki nykyaikaisen yrityspuiston palvelut, kuten edustavat neuvottelu- ja aulatilat sekä lounasravintolat.

Plaza Business Park sijaitsee ihanteellisella paikalla Vantaan Aviapoliksessa, pääväylien liittymäkohdassa. Paikalle on helppo saapua useammasta suunnasta: Helsingin keskustasta Tuusulanväylää pitkin, ja idästä ja lännestä Kehä III:a pitkin. Yrityspuistoon on helppo saapua myös bussilla ja junalla Kehäradan kautta. Lisäksi Helsinki-Vantaan lentokenttä on noin viiden minuutin ajomatkan päässä. Mikään ei ole kaukana, sillä Kauppakeskus Jumbo sijaitsee Plazaa vastapäätä.
Parkkipaikkoja saatavilla.
VERY GOOD. BREEAM In-Use (Part 2)Ympäristösertifikaatit: BREEAM In-Use (Part 1), GOOD.
Tia Koisti
Pakkala, Vantaa

Terttu Peltonen
Moodi Toimitilat – eQ Kiinteistöt